Plastové okná

V ponuke máme plastové okná z profilových systémov dvoch významných výrobcov ALUPLAST a PROFINE (KOMMERLING). Môžete si vybrať okná rôznych parametrov a vlastností. V ponuke sú riešenia s dvoma, alebo troma tesneniami. Montážna hĺbka nami ponúkaných systémov sa pohybuje v rozmedzí 70 – 85 mm. Profily plastových okien je možné povrchovo upraviť špeciálnym procesom – lamináciou. Môžete si vybrať z viac ako 50 farebných vyhotovení podľa aktuálneho vzorkovníka fólií. Vďaka tomu, že spoločnosť NOVES okná má dve vlastné linky na lamináciu profilov, takmer všetky predstavy o farebnom vyhotovení vašich výrobkov sú  realizovateľné. Okná od nás sú v súlade so všetkými platnými predpismi a normami.

Základné informácie o spoločnosti ALUPLAST

—– bude doplnené —–

Základné informácie o spoločnosti KOMMERLING

—– bude doplnené —–

Dôležité informácie pre váš výber

Čo znamená parameter Uw?

—– bude doplnené —–

Akú stavebnú hĺbku si vybrať?

Vo všeobecnosti platí, že čím väčšia stavebná hĺbka (šírka rámu) profilu – tým výrobok dosiahne lepšie teplotechnické a pevnostné parametre. V našej ponuke nájdete profily so stavebnou hĺbkou 70,76 a 85 mm. Profily s hĺbkou 70 mm sú vhodné najmä pre energeticky nenáročné stavby (haly, sklady, …). Profily s hodnotou stavebnej hĺbky 76 a 85 mm sú vhodné pre všetky ostatné realizácie.

Akú stavebnú hĺbku má teda mať váš výrobok?

Náš odporúčanie je, že stavebná hĺbka (šírka rámu) vášho výrobku by mala byť  minimálne 76 mm.

Aké sklo má mať môj výrobok?

Voľba správneho skla pre váš výrobok je veľmi dôležitá úloha. Preto povedzte čo od okna očakávate a my vám navrhneme to správne zasklenie.

 

Je počet komôr dôležitý?

—– bude doplnené —–

Potrebujem dve, alebo tri tesnenia?

—– bude doplnené —–

Vyberte si vaše okno

VZORKOVNík farieb pre pvc profily

Pre splnenie vašich aj tých najnáročnejších požiadaviek na farebné vyhotovenie vašich výrobkov máme k dispozícii dve vlastné linky (WPR) pre povrchovú úpravu plastových (aj hliníkových profilov). Vyberte si vyhotovenie ktoré vyhovuje vašim požiadavkám. Podľa toho, čo potrebujete – je možná povrchová úprava z exteriérovej strany, interiérovej strany, obojstranne. Pre tých ktorí majú radi neštandardné riešenia ponúkame možnosť viacfarebného vyhotovenia výrobku (rôzna farba rámu a krídla, rozdielne farby dnu a von, atď….).

Používame výhradne tie najkvalitnejšie fólie od výrobcov CONTINENTAL a RENOLIT.

Podľa výsledného efektu zaraďujeme materiály pre povrchovú úpravu profilov do skupín: DREVODEKOR – fólia vizuálne imitujúca drevo; FARBA ŠTANDARD – fólia pripomínajúca RAL nástrek; FARBA MATNÁ – fólia pripominajúca nástrek s moderným matným vzhľadom profilu; WOODEC (novinka) – fólia vizuálne aj dotykovo imitujúca drevo, v porovnaní s drevodekorom má zvýraznenú štruktúrue pre realistický pocit pri dotyku

drevodekor (15)

conti ® woodec(4)

FARBA ŠTANDARD (24)

FARBA MATNÁ  (12)

CHCETE VIAC INFORMÁCIÍ?

NAPÍŠTE NÁM

14 + 1 =