Hliníkové okná

V ponuke máme plastové okná z profilových systémov dvoch významných výrobcov ALIPLAST a SCHUCCO.

Okrem štandardných okien nájdete v tejto sekcii aj našu ponuku hliníkových okien s požiarnou odolnosťou. Pre svoje hliníkové okná máte k dispozícii množstvo rôznych povrchový úprav hliníkových profilov. Môžete sa rozhodnú pre nástrek v odtieňoch RAL, nástrek špeciálnymi nátermi , alebo aj lamináciu fóliou.

Základné informácie o spoločnosti ALIPLAST

……….. BUDE DOPLNENE ………..

Základné informácie o spoločnosti SCHUCO

……….. BUDE DOPLNENE ……….

Vyberte si vaše hliníkové okno

VZORKOVNík fólií pre lamináciu profilov

Pre splnenie vašich aj tých najnáročnejších požiadaviek na farebné vyhotovenie vašich výrobkov máme k dispozícii dve vlastné linky (WPR) pre povrchovú úpravu plastových (aj hliníkových profilov). Vyberte si vyhotovenie ktoré vyhovuje vašim požiadavkám. Podľa toho, čo potrebujete – je možná povrchová úprava z exteriérovej strany, interiérovej strany, obojstranne. Pre tých ktorí majú radi neštandardné riešenia ponúkame možnosť viacfarebného vyhotovenia výrobku (rôzna farba rámu a krídla, rozdielne farby dnu a von, atď….).

Používame výhradne tie najkvalitnejšie fólie od výrobcov CONTINENTAL a RENOLIT.

Podľa výsledného efektu zaraďujeme materiály pre povrchovú úpravu profilov do skupín: DREVODEKOR – fólia vizuálne imitujúca drevo; FARBA ŠTANDARD – fólia pripomínajúca RAL nástrek; FARBA MATNÁ – fólia pripominajúca nástrek s moderným matným vzhľadom profilu; WOODEC (novinka) – fólia vizuálne aj dotykovo imitujúca drevo, v porovnaní s drevodekorom má zvýraznenú štruktúrue pre realistický pocit pri dotyku

drevodekor (15)

conti ® woodec(4)

FARBA ŠTANDARD (24)

FARBA MATNÁ  (12)

CHCETE VIAC INFORMÁCIÍ?

NAPÍŠTE NÁM

14 + 10 =