logo-120x40
info: 0800 111 712
sobota 2 marec 2024

Sponzoring

Spoločenská zodpovednosť!

NOVES okná, a.s.. rovnako intenzívne vníma svoju zodpovednosť za produkty a služby ponúkané zákazníkom ako aj pozície spoločnosti v rámci komunity a regiónu, v ktorom pôsobí. Sme súčasťou priestoru a komunity žijúcej v ňom, preto podporujeme rozvoj regiónu Spiš a jeho potenciálu.

Naša spoločnosť sa dlhodobo venuje podpore mladých talentov v oblasti športu, kultúry a spoločenských aktivít. Venujeme pozornosť talentovaným ľuďom z radov zamestnancov aj miestnej komunity. NOVES okná, a.s. podporuje nadanie v rôznych formách spoločensky prospešných aktivít. Dôkazom je množstvo jednotlivcov a kolektívov, ktoré mohli dokázať svoju výnimočnosť aj vďaka podpore našej firmy.

Okrem mnohých iných sme podporili aj:

  • Tomáš Polovka a jeho Tomy rally team
  • Basketbalový tím AC LB Spišská Nová Ves
  • tanečné centrum BDSK v Spišskej Novej Vsi
  • Slovenský Zväz telesne postihnutých - ZO č. 698 v Smižanoch
  • cvičenie SPIŠ RESCUE 2010 organizované dobrovoľným záchranným systémom T.O.R. RESCUE oz , Prešov
  • Športový klub ARCHING, Smižany
  • 80. ročník tradičných Spišských stredoškolských hier.

Podporujeme talentované riešenia a talentovaných ľudí.

SPONZORING

2011

Podporujeme športové talenty
 
V tomto roku naša pomoc pokračuje na podporu nášho zamestnanca  profesionálneho jazdca Tomáša Polovku a jeho TOMY RALLY TEAM-u.
O svojej záľube takto hovorí:
" Moja láska k motorizmu je už od detstva. Začalo to obdivom v zóne divákov , odkiaľ som sledoval  jazdcov  až kým  som nezačal jazdiť sporadicky amatérske preteky od roku 2005
do roku 2007 . Od roku 2008 som začal jazdiť pravidelne skoro každý jeden pretek v rámci finančných možností.
V roku 2008 som sa stal členom Auto Moto Klubu, Levoča , ktorý v uvedenom roku začal organizovať preteky do vrchu na Kopci Krúžok v blízkosti obce Vyšné Repaše. Každoročne s mojim tímom  pomáham pri organizácii preteku do vrchu a zároveň si sadám za volant súťažného auta.
Za úspechom považujem každý dojazd do cieľa, či už na stupni víťazov alebo mimo neho.
Za najväčší úspech považujem tohoročnú sezónu 2010 , kedy sme sa stali majstrami v  MINI RALLY CUPE v triede A do1400 cm3 . Touto cestou preto ďakujem za finančnú podporu spoločnosti Noves okná, a.s."                                           
Vôňa benzínu, hluk motora a ten povestný adrenalín na štarte je môj život ...
 
 
  
                                                                                                               

 2010

 
Aj v r. 2010 sme sa snažili  sponzorsky podporiť a prispieť na rôzne kultúrne, športové či iné záumové aktivity, ktorým sa venujú vo voľnom čase naši zamestnanci alebo blízki ľudia našej spoločnosti. Podporili sme Slovenský Zväz telesne postihnutých - ZO č. 698 v Smižanoch, cvičenie SPIŠ RESCUE 2010 , organizované dobrovoľným záchranným systémom T.O.R. RESCUE oz , Prešov, Basketbalový klub BK 04 AC LB Spišská Nová Ves,   Športový klub ARCHING, Smižany , Asociáciu samaritánov SR, oz - na súťaži posádok záchranných jednotiek RALLY REJVÍZ 2010, Auto Moto Klub, Levoča, tanečné centrum BDSK v Spišskej Novej Vsi , Jazykovú školu na Javorovej ul. v Sp. Novej Vsi, 80. ročník tradičných Spišských stredoškolských hier.
 
 
 
 

                Súťaž RALLY Rejvíz 2010

Noves hlavným sponzorom extraligistu zo Spiša

Spišská Nová Ves (29. október 2009) – Hokejovému nováčikovi extraligy zo Spiša – HK SNV – priniesol začiatok sezóny úspechy nielen na ľadovej ploche, ale aj v oblasti finančnej podpory. Novým hlavným sponzorom novoveských hokejistov sa stal domáci výrobca prémiových plastových a hliníkových okien a dverí, spoločnosť  NOVES okná, spol. s r. o., so sídlom v Spišskej Novej Vsi. Klub jeho dôveru ocenil zmenou názvu na Hokejový klub Noves okná Spišská Nová Ves (HK Noves okná SNV).

Hokejisti si od spolupráce s Novesom sľubujú silnú podporu v úsilí klubu súťažiť o čo najlepšie umiestnenie.  „Naši hokejisti sa po siedmich rokoch vrátili medzi špičku. Ich výkony po úspešnom začiatku potvrdzujú, že si zaslúžia adekvátne podmienky na svoj hokejový rast. S tým úzko súvisí aj prevádzka vynoveného zimného štadióna ,“ uviedol Dušan Kacvinský, riaditeľ HK SNV.

Noves, ktorý sa v júni začlenil do nadnárodného holdingu výrobcov okien Hasau Group, spoluprácou s hokejistami potvrdil  svoj už tradičný záujem podporovať región. „Zvyšovať kvalitu života ľudí v regióne a podporovať talenty, vrátane športových, považujeme za povinnosť. Spišská Nová Ves odjakživa žila hokejom. Začlenenie Novesu do medzinárodného holdingu Hasau Group posilnilo našu pozíciu na trhu, čo dáva väčšie možnosti aj k podpore talentov na ľadovej ploche,“ uviedol František Vartovník ml., marketingový riaditeľ Hasau Group.

ICE noviny - Extraliga 2009/2010

 

 

 

DNI MESTA  - IMPROFEST  2009

hlavný reklamný partner


Scroll to top