logo-120x40
info: 0800 111 712
utorok 7 február 2023

Informačná povinnosť

Spoločnosť NOVES okná, a.s., so sídlom Radlinského ul. 24, 052 01 Spišská Nová Ves, IČO: 31 683 789, zapísaná v obchodom registri vedenom Okresným súdom Košice I, oddiel Sa, vl. č. 1519/V, ako prevádzkovateľ spracúva osobné údaje našich zákazníkov, prípadne aj iných fyzických osôb, a to v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Informačná povinnosť spoločnosti NOVES okná, a.s., ako prevádzkovateľa v súvislosti so spracúvaním osobných údajov dotknutých osôb, ktorá obsahuje podrobné informácie o Vašich právach pri spracúvaní osobných údajov, je splnená tým, že je dostupná v listinnej forme v sídle našej spoločnosti a tiež na internetovej stránke spoločnosti: Informačná povinnosť voči zákazníkom NOVES okná, a.s..


Realizácia objednávky

Odborné zameranie, dopravu výrobkov NOVES okná, a.s. na stavbu a následne  odbornú  montáž podľa príslušných špecifikácií a platných technických noriem vykonávajú samotní obchodní  partneri.

Zoznam obchodných partnerov a ich montážnych skupín sa nachádza v Kontakty /Obchodné zastúpenia

Reklamačný poriadok

Základným cieľom NOVES okná, a.s. je našim zákazníkom dodať funkčné výrobky a kvalitné služby. Napriek tom, že pre dosiahnutie tohto cieľa robíme maximum môže vzniknúť stav, že bude potrebný náš servisný zásah pre obnovenie funkčnosti výrobku, alebo odstránenie reklamácie.

Aby Vám naše výrobky dlho a bez problémov slúžili je potrebné starať sa o ne v zmysle dostupných návodov na obsluhu a údržbu. Ak aj napriek tomu vznikol problém - neváhajte nás kontaktovať - v najkratšom možnom čase sa pokúsime váš problém s výrobkom ktorý sme vám dodali odstrániť.

Posúdenie a riešenie reklamácii je v spoločnosti NOVES okná, a.s. realizované v zmysle platných

všeobecných obchodných podmienok a reklamačného poriadku.

 

Dôležité odkazy:

 

zákaznícky portál pre evidenciu reklamácií a ostatných požiadaviek - evidencia reklamácií a požiadaviek

zistenie stavu evidovanej reklamácie resp. požiadavky - sledovanie stavu reklamácií a požiadaviek

dokumenty na stiahnutie (zásady posudzovania reklamácií, návody na údržbu a podobné) - databáza dokumentov na stiahnutie

kontakty na reklamačné oddelenie NOVES okná, a.s.: email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tel.: +421 53 41 78 111

 

Všeobecné obchodné podmienky

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY A REKLAMAČNÝ PORIADOK

 

 

spoločnosti: NOVES okná, a.s., so sídlom Radlinského ul. 24, 052 01 Spišská Nová Ves, IČO: 31 683 789, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Košice I, oddiel Sro, vl. č 1519/V

 

tel.  +421  53  41 781 11

email : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

platný a účinný odo dňa 01.08.2017 

kompletné znenie všeobecných obchodných podmienok a reklamačného poriadku je na zobrazenie a  stiahnutie k dispozícii TU

 

Dôležité odkazy:

 

zákaznícky portál pre evidenciu reklamácií a ostatných požiadaviek - evidencia reklamácií a požiadaviek

zistenie stavu evidovanej reklamácie resp. požiadavky - sledovanie stavu reklamácií a požiadaviek

dokumenty na stiahnutie (zásady posudzovania reklamácií, návody na údržbu a podobné) - databáza dokumentov na stiahnutie

kontakty na reklamačné oddelenie NOVES okná, a.s.: email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tel.: +421 53 41 78 111

 

Hľadáme obchodných partnerov

V prípade záujmu o spoluprácu pri predaji a montáži výrobkov spoločnosti NOVES okná, a.s. nám zašlite kontaktné údaje na elektronickú adresu  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Certifikáty

 

Politika kvality a environmentálna politika spoločnosti NOVES okná, a.s.   -   TU

 

Média a katalógy

Spoločnosť NOVES okná, a.s. je mediálne plnohodnotne reflektovanou spoločnosťou. Našu výnimočnosť dokumentuje množstvo článkov v odborných časopisoch, ako aj pravidelné spravodajstvo zo života spoločnosti. Spoločnosť NOVES okná, a.s. ako výrobca ideálnych plastových a hliníkových okien a dverí rešpektuje princíp otvorenosti a pravidelného zverejňovania informácií o aktivitách a produktoch spoločnosti.

NOVES okná, a.s. ponúka kvalitné produkty, služby a kvalitné informácie.

NA STIAHNUTIE

LOGO Noves Hasu GROUP

Prospekty - profily pvc

IDEAL 4000

IDEAL 5000

IDEAL 8000

Prospekty - profily Al

Napísali o nás

Noves má novú pobočku (Žilinsky večerník 13.09.2011)

Noves okná, a.s. - SEZÓNA 2010 (Stavajte a bývajte s nami, 7-8/2010)

Výstavba novej haly (EUROSTAV 11/2009)

Hasau Group vstupuje na trh s prémiovou kvalitou (SaB 10-11/2009)

Eurobiznis 9/2009

Prémiové okná Noves s novými možnosťami (Línia 7/2009)

Penta kupuje spišského výrobcu okien Noves okná (SITA, 23. 2. 2009)

Jaroslav Haščák pre TREND

Ďakovný list mesta Vysoké Tatry (30. 11. 2006):


Časopis ASB (október 2006), strana 6

Prvenstvo v získaní značky kvality Slovokno kliknutím na obrázok si môžete do nového okna otvoriť dokument vo formáte PDF


 

Časopis PROSPERITA (august 2006), strana 11:

kliknutím na obrázok si môžete do nového okna otvoriť dokument vo formáte PDF


 

Ďakovný list mesta Vysoké Tatry:


 

Časopis TREND č. 49 vydaný 15. decembra 2005, strana 57:

"Spoločnosť Noves okná zo Spišskej Novej Vsi, vyrábajúca okná, dvere a zimné záhrady, predpokladá v tomto roku tržby vo výške 540 miliónov korún. V medziročnom porovnaní to predstavuje nárast o vyše 13 percent. Tohtoročné hospodárenie by mala firma s takmer dvesto zamestnancami ukončiť s hrubým ziskom 23 miliónov korún. Plánovaný objem výroby a predaja okenných jednotiek má podľa predbežných odhadov dosiahnuť 75-tisíc kusov.
(SITA)"

Hľadáme obchodných partnerov

Ponúkame korektné obchodné partnerstvo pri uspokojovaní potrieb aj Vašich zákazníkov.

 

Hľadáte priestor pre sebarealizáciu?

Radi by ste spolupracovali so spoľahlivým partnerom s dlhoročnou tradíciou?

Chcete v spolupráci s nami ponúkať svojim zákazníkom výrobky a služby najvyššej kvality?

Pôsobíte na území Slovenskej, alebo  Českej rebubliky?

 

V prípade, že Vaše odpovede boli "ÁNO", hľadáme práve Vás. Preto neváhajte a kontaktujte nás emailom na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  

 

Pošlite nám svoje kontaktné údaje - hneď ako to bude možné Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme.

 

    

Kariéra

Ak svojimi poznatkami, schopnosťami a skúsenosťami chcete podporiť náš tím, pošlite svoj štrukturovaný životopis spolu so žiadosťou na e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo poštou na adresu spoločnosti:

NOVES okná, a.s.
Radlinského 24
052 01 Spišská Nová Ves

Personálne oddelenie:

Ing. Oľga Kedžuchová
Tel. č.: 053/417 81 65
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ochrana súkromia

NOVES okná, a.s. využíva presmerovaciu platformu AdRoll, ktorá prostredníctvom technológie web beacon a textových súborov cookies zhromažďuje údaje o používaní našej webovej stránky a zlepšuje efektívnosť nášho marketingu. Všetky údaje získané prostredníctvom platformy AdRoll sú zhromaždené a následne dostupné pre potreby spoločnosti NOVES okná, a.s. Spoločnosť NOVES okná, a.s. nezhromažďuje ani nezdieľa prostredníctvom platformy AdRoll žiadne osobné údaje. V prípade záujmu o ďalšie informácie o platforme AdRoll kliknite na tento odkaz.

Pre našich partnerov

Zákaznícky portál - miesto pre definíciu a správu Vašich požiadaviek, evidovaných reklamácií, ...

zak portal

Dokumentácia - databáza dokumentov k výrobkom - príručky, oznamy, manuály, návody, .... 

dokumenty NOVES

Sponzoring

Spoločenská zodpovednosť!

NOVES okná, a.s.. rovnako intenzívne vníma svoju zodpovednosť za produkty a služby ponúkané zákazníkom ako aj pozície spoločnosti v rámci komunity a regiónu, v ktorom pôsobí. Sme súčasťou priestoru a komunity žijúcej v ňom, preto podporujeme rozvoj regiónu Spiš a jeho potenciálu.

Naša spoločnosť sa dlhodobo venuje podpore mladých talentov v oblasti športu, kultúry a spoločenských aktivít. Venujeme pozornosť talentovaným ľuďom z radov zamestnancov aj miestnej komunity. NOVES okná, a.s. podporuje nadanie v rôznych formách spoločensky prospešných aktivít. Dôkazom je množstvo jednotlivcov a kolektívov, ktoré mohli dokázať svoju výnimočnosť aj vďaka podpore našej firmy.

Okrem mnohých iných sme podporili aj:

  • Tomáš Polovka a jeho Tomy rally team
  • Basketbalový tím AC LB Spišská Nová Ves
  • tanečné centrum BDSK v Spišskej Novej Vsi
  • Slovenský Zväz telesne postihnutých - ZO č. 698 v Smižanoch
  • cvičenie SPIŠ RESCUE 2010 organizované dobrovoľným záchranným systémom T.O.R. RESCUE oz , Prešov
  • Športový klub ARCHING, Smižany
  • 80. ročník tradičných Spišských stredoškolských hier.

Podporujeme talentované riešenia a talentovaných ľudí.

SPONZORING

2011

Podporujeme športové talenty
 
V tomto roku naša pomoc pokračuje na podporu nášho zamestnanca  profesionálneho jazdca Tomáša Polovku a jeho TOMY RALLY TEAM-u.
O svojej záľube takto hovorí:
" Moja láska k motorizmu je už od detstva. Začalo to obdivom v zóne divákov , odkiaľ som sledoval  jazdcov  až kým  som nezačal jazdiť sporadicky amatérske preteky od roku 2005
do roku 2007 . Od roku 2008 som začal jazdiť pravidelne skoro každý jeden pretek v rámci finančných možností.
V roku 2008 som sa stal členom Auto Moto Klubu, Levoča , ktorý v uvedenom roku začal organizovať preteky do vrchu na Kopci Krúžok v blízkosti obce Vyšné Repaše. Každoročne s mojim tímom  pomáham pri organizácii preteku do vrchu a zároveň si sadám za volant súťažného auta.
Za úspechom považujem každý dojazd do cieľa, či už na stupni víťazov alebo mimo neho.
Za najväčší úspech považujem tohoročnú sezónu 2010 , kedy sme sa stali majstrami v  MINI RALLY CUPE v triede A do1400 cm3 . Touto cestou preto ďakujem za finančnú podporu spoločnosti Noves okná, a.s."                                           
Vôňa benzínu, hluk motora a ten povestný adrenalín na štarte je môj život ...
 
 
  
                                                                                                               

 2010

 
Aj v r. 2010 sme sa snažili  sponzorsky podporiť a prispieť na rôzne kultúrne, športové či iné záumové aktivity, ktorým sa venujú vo voľnom čase naši zamestnanci alebo blízki ľudia našej spoločnosti. Podporili sme Slovenský Zväz telesne postihnutých - ZO č. 698 v Smižanoch, cvičenie SPIŠ RESCUE 2010 , organizované dobrovoľným záchranným systémom T.O.R. RESCUE oz , Prešov, Basketbalový klub BK 04 AC LB Spišská Nová Ves,   Športový klub ARCHING, Smižany , Asociáciu samaritánov SR, oz - na súťaži posádok záchranných jednotiek RALLY REJVÍZ 2010, Auto Moto Klub, Levoča, tanečné centrum BDSK v Spišskej Novej Vsi , Jazykovú školu na Javorovej ul. v Sp. Novej Vsi, 80. ročník tradičných Spišských stredoškolských hier.
 
 
 
 

                Súťaž RALLY Rejvíz 2010

Noves hlavným sponzorom extraligistu zo Spiša

Spišská Nová Ves (29. október 2009) – Hokejovému nováčikovi extraligy zo Spiša – HK SNV – priniesol začiatok sezóny úspechy nielen na ľadovej ploche, ale aj v oblasti finančnej podpory. Novým hlavným sponzorom novoveských hokejistov sa stal domáci výrobca prémiových plastových a hliníkových okien a dverí, spoločnosť  NOVES okná, spol. s r. o., so sídlom v Spišskej Novej Vsi. Klub jeho dôveru ocenil zmenou názvu na Hokejový klub Noves okná Spišská Nová Ves (HK Noves okná SNV).

Hokejisti si od spolupráce s Novesom sľubujú silnú podporu v úsilí klubu súťažiť o čo najlepšie umiestnenie.  „Naši hokejisti sa po siedmich rokoch vrátili medzi špičku. Ich výkony po úspešnom začiatku potvrdzujú, že si zaslúžia adekvátne podmienky na svoj hokejový rast. S tým úzko súvisí aj prevádzka vynoveného zimného štadióna ,“ uviedol Dušan Kacvinský, riaditeľ HK SNV.

Noves, ktorý sa v júni začlenil do nadnárodného holdingu výrobcov okien Hasau Group, spoluprácou s hokejistami potvrdil  svoj už tradičný záujem podporovať región. „Zvyšovať kvalitu života ľudí v regióne a podporovať talenty, vrátane športových, považujeme za povinnosť. Spišská Nová Ves odjakživa žila hokejom. Začlenenie Novesu do medzinárodného holdingu Hasau Group posilnilo našu pozíciu na trhu, čo dáva väčšie možnosti aj k podpore talentov na ľadovej ploche,“ uviedol František Vartovník ml., marketingový riaditeľ Hasau Group.

ICE noviny - Extraliga 2009/2010

 

 

 

DNI MESTA  - IMPROFEST  2009

hlavný reklamný partner


O spoločnosti

slider 1280 fasada

Tradícia Noves

NOVES okná, a.s. zúročuje dvadsaťročné skúsenosti s výrobou plastových a hliníkových okien a dverí. Patríme medzi najvýznamnejšie slovenské subjekty v oblasti výroby a dodávok okien a dverí na najvyššej profesionálnej úrovni. Súčasne s rastom firmy rozširujeme sortiment výrobkov. V súčasnej dobe vyrábame plastové okná, dvere a ostatné výrobky zo špičkových nemeckých profilov Aluplast, Kommerling, VEKA a  hliníkové okná, dvere, fasádne systémy z belgických systémov Aliplast. Práve firma Aliplast patrí medzi hlavného dodávateľa hliníkových profilov. V našej ponuke sú aj systémy pre hliníkové výrobky z profilov Schüco.

Technologická pripravenosť

Disponujeme najmodernejšími veľkokapacitnými poloautomatizovanými a automatizovanými strojnými zariadeniami na výrobu plastových a hliníkových okenných konštrukcií. Súčasťou výroby sú technológie na lamináciu plastových a hliníkových profilov a ohýbanie plastových profilov.

Značkové okná NOVES okná, a.s. a ďalšie vyrábané a ponúkané produkty, sú vývojovo na technologickej špičke. Orientácia na požiadavky zákazníka, dôraz na detail, rýchlosť dodávky, dostupnosť predajného miesta, precíznosť prevedenia a dôraz na kvalitu stavajú okná NOVES okná, a.s. na popredné miesto na stavebnom trhu.

Doma i vo svete

Svoje dodávky zabezpečuje Noves okná, a.s. cez obchodné zastúpenia a partnerské firmy, s ktorými spolupracujeme po celom území Slovenskej republiky. V súčasnej dobe máme viac ako 100 predajných miest. V roku 1994 sme získali prvé kontakty na predaj plastových okien do zahraničia. Dnes exportujeme štvrtinu výrobkov vlastnej produkcie. Máme svoje vlastné generálne zastúpenie v Českej republike a Belgicku, kde tieto výrobky predávame do sietí obchodno-montážnych spoločností. Okná a dvere exportujeme aj na náročné trhy Rakúska, Nemecka a Švajčiarska.

Scroll to top