logo-120x40
info: 0800 111 712
štvrtok 30 november 2023

O spoločnosti

slider 1280 fasada

Tradícia Noves

NOVES okná, a.s. zúročuje dvadsaťročné skúsenosti s výrobou plastových a hliníkových okien a dverí. Patríme medzi najvýznamnejšie slovenské subjekty v oblasti výroby a dodávok okien a dverí na najvyššej profesionálnej úrovni. Súčasne s rastom firmy rozširujeme sortiment výrobkov. V súčasnej dobe vyrábame plastové okná, dvere a ostatné výrobky zo špičkových nemeckých profilov Aluplast, Kommerling, VEKA a  hliníkové okná, dvere, fasádne systémy z belgických systémov Aliplast. Práve firma Aliplast patrí medzi hlavného dodávateľa hliníkových profilov. V našej ponuke sú aj systémy pre hliníkové výrobky z profilov Schüco.

Technologická pripravenosť

Disponujeme najmodernejšími veľkokapacitnými poloautomatizovanými a automatizovanými strojnými zariadeniami na výrobu plastových a hliníkových okenných konštrukcií. Súčasťou výroby sú technológie na lamináciu plastových a hliníkových profilov a ohýbanie plastových profilov.

Značkové okná NOVES okná, a.s. a ďalšie vyrábané a ponúkané produkty, sú vývojovo na technologickej špičke. Orientácia na požiadavky zákazníka, dôraz na detail, rýchlosť dodávky, dostupnosť predajného miesta, precíznosť prevedenia a dôraz na kvalitu stavajú okná NOVES okná, a.s. na popredné miesto na stavebnom trhu.

Doma i vo svete

Svoje dodávky zabezpečuje Noves okná, a.s. cez obchodné zastúpenia a partnerské firmy, s ktorými spolupracujeme po celom území Slovenskej republiky. V súčasnej dobe máme viac ako 100 predajných miest. V roku 1994 sme získali prvé kontakty na predaj plastových okien do zahraničia. Dnes exportujeme štvrtinu výrobkov vlastnej produkcie. Máme svoje vlastné generálne zastúpenie v Českej republike a Belgicku, kde tieto výrobky predávame do sietí obchodno-montážnych spoločností. Okná a dvere exportujeme aj na náročné trhy Rakúska, Nemecka a Švajčiarska.

Scroll to top